Blog Formini

GRUDZIEŃ


2020-12-04

  • GRUDZIEŃ

Grudzień to wyjątkowo magiczny miesiąc, prawda ?
Nie wszyscy się z nim lubią, wiemy to. Znamy osobiście kilku tych co Grinch'owi przybiliby "Żółwika". Znamy też takich co trzęsą się aż, niecierpliwie czekając na śnieg, Św. Mikołaja, pyszne, świąteczne jedzonko i na tira z Coca-Coli ;)
Każdemu, temu co zatyka uszy na pierwszą nutkę JIngle Bells i temu co ogląda Kevin'a codziennie od pierwszego grudnia, dosłownie każdemu chcemy ten czas umilić. Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji, oprócz reguralnych zajęć. Zapraszamy doz apoznania się z grudniowym kalendarzem.

 

STUDIO FORMINI zaprasza na:
* serię kreatywnych zajęć D.I.Y p "Ozdoby Świąteczne".
Spotkamy się cztery razy, w trzy ŚRODY w godzinach 18:00-19:00, by wspólnie wyprodukować nietuzinkowe dekoracje, które sprawią, że Twój pokój nabierze zimowego, świątecznego klimatu. Masz okazję ,pod czujnym okiem Pani Jadzi, stworzyć prawdziwie bombowe ozdoby!
Terminy: 2, 9, 16 i 23 grudnia
Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 5-12 lat.
KOSZT: 80 zł /4x1h (z karnetem d4k 65 zł) lub 30 zł/1h

* sobotnie Poranki u Anki - "Leśny Kielich" + PREMIERA KONCERTU LIVE
Dnia 12.12 w godzinach 10:00-11:00 zapraszamy przed ekrany komputerów na relację nan żywo!
Szczegóły w wydarzeniu na FB PORANKI U ANKI


 

AKADEMIA MALUCHA zaprasza na:
* SENSOPLASTYKĘ
Trwają zapisy na sesno-dziabranie! Więcej o tym czym jest sensoplastyka dowiesz się TUTAJ
Najbliższe terminy:
9.12 godz 10:30-11:30
szczegółowe wydarzenie FB   ZAPISY

 

 

Pamiętajcie, że aby było nam wygodnie i bezpiecznie ilość miejsc jest ograniczona! W celu rezerwacji miejsca pisz lub dzwoń pod podane numery tel. Gwarancją rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty (dane do przelewu znajdziesz TUTAJ). Jeśli warsztaty zostaną odwołane lub jeśli zrezygnujecie z udziału na dzień przed zajęciami - opłata zostanie zwrócona.