Blog Formini

Poranki u Anki


2020-11-19

Wirtualne spotkania artystyczne -  to coś czego nie możesz przegapić!

  • Poranki u Anki

Wróciły Poranki u Anki!
Tak było ekstra, że brniemy w to! Czy będziecie z nami kolejny raz? Skusicie się połączyć z nami na żywo w sobotni poranek ?

 

Dziękujemy Wam za tak ciepły odbiór i miłe słowa po ostatniej relacji na żywo w ramach Poranków u Anki.
Chyba zauważyliście, że Ciocia Jadzia jest gwiazdą, a kamera kocha ją, tak samo mocno jak Jadzia kocha szary papier i klej na gorąco. ???? Zatem kontynuujemy serię! Ba! Rozszerzamy do wersji Premium Delux Xmass Edition! ????
 
Widzimy się dnia 12.12 - ten sobotni poranek będzie dla nas ????
Nastawcie budzik na 9:45, aby już o 10:00 być gotowym na spotkanie z Panią Jadzią i resztą ekipy!
Ah, i najważniejsze! Będziecie publicznością debiutanckiego występu, które będzie podsumowaniem 2 miesięcy pracy Pani Marysi z cudownym Trio wokalnym.
Czeka na Was PREMIERA KONCERTU NA ŻYWO!
To teraz konkrety ????
termin: 12.12
godzina: 10:00-11:00
miejsce: główny profil FB Formini
W programie:
* KONCERT LIVE - wyjątkowy występ młodych, utalentowanych artystek
* WARSZTATY D.I.Y - stworzymy wspólnie unikatową kompozycję- Leśny Kielich - będzie idealnym uzupełnieniem dekoracji na świątecznie zastawiony stół, zjawiskowo prezentować będzie się na parapecie, komodzie czy przy kominku.
Także tym razem znajdziemy czas, aby pomóc Wam przygotować wszystkie niezbędne materiały do pracy. Jeśli jesteś zabieganym rodzicem i nie po drodze CIido kilku różnych sklepów, nie masz chwili na wyszukanie w internecie bibelotów i gadżetów - zostaw to nam! Spakujemy dla Ciebie EkoPakę! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły ????
*PLOTECZKI - wydłubiemy chwilę na pogaduchy, odpowiemy na frapujące Was pytania i poczytamy chętnie co tam u Was słychać.
TEL 512 582 343