Blog Formini

Na koniec - premiera!


2017-12-18

Gala finałowa projektu K.A.C Kreatywni Anty Chlaniu. 
Premiera filmu oraz widowiska tanecznego. 

  • Na koniec - premiera!

Wielki finał projektu za nami. 

K.A.C, czyli Kreatywni Anty Chlaniu to projekt Fundacji PGE Energia Ciepła, skierowany do dzieci i młodzieży, który połączył warsztaty tańca, spotkania profilaktyczne, weekendowe wyjazdy treningowe oraz pracę na profesjonalnym planie filmowym. Inicjatywę wsparło Miasto Rybnik. A my mieliśmy ogromny zaszczyt pracować z tancerzami, którzy podjęli wyzwanie i dołaczyli do projketowych treningó. Przez 10 miesięcy niedzielne poranki spędzaliśmy na sali taneczne. Poświęcenie nie poszło na marne.  

Tematem przewodnim projektu była profilaktyka antyalkoholowa. Zzwieńczeniem pracy była uroczysta gala i projekcja filmu, którego scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie trzech kobiet, dotkniętych chorobą alkoholową.

Doświadczenia głównych bohaterek były źródłem inspiracji do powstałych choreografii tanecznych, a odmienność ich charakterów i życiowych historii jest doskonałym przykładem do rozważań na temat negatywnych skutków nadużywania alkoholu.

Licznie zgromadzeni goście przed projekcją filmu mogli podziwiać ekscytujący spektakl taneczny. A zaraz po odbył się uroczysty bankiet.

Gala odbyła się 14 grudnia w Fundacji PGE Energia Ciepła.
Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu. Jednocześnie obiecujemy, żę odezwiemy się już niedługo z kolejnymi pomysłami na niedziele :D

 

 

 

FOTORELACJA