Blog Formini

NOWE NABORY - ROZTAŃCZ SIĘ NA WIOSNĘ!


2024-03-08

NOWE NABORY - ROZTAŃCZ SIĘ NA WIOSNĘ

  • NOWE NABORY - ROZTAŃCZ SIĘ NA WIOSNĘ!

 
Jeśli, niczym niedźwiadki, przespaliście okres jesienno-zimowe;, ta szansa jest zdecydowanie dla Was! Obudź się na taniec! ????
Przychodzimy do Was z zaproszeniem na nasze zajęcia taneczne. Jest w czym wybierać. ????
--------------------------------------------------------------------
 
------------------MALUSZKI--------------------
OKRUSZKI (19m- 2,5 lat ) - z aktywnym udziałem rodzica/opiekuna.
Zajęcia ruchowe do muzyki, rozwijające motorykę dużą i małą dziecka, uczące koordynacji ruchowej, integracji i pracy w grupie. Kształtujące poczucie rytmu, słuch muzyczny, prawidłową postawę ciała. Bazujemy na metodach pracy Montessori oraz na autorskich technikach. Idealna propozycja, by poznać funkcjonowanie w grupie rówieśniczej.
TERMIN: poniedziałki, 16:30-17:30
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: 6
DISCO ROBACZKI (4-5 lat)
Kolejny etap w rozwoju tanecznym dzieci. Zajęcia w tej grupie opierają się na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, siłowych i akrobatycznych. Wszystko to podane w przystępnej wersji zabawowej. Tworzymy autorskie choreografie, uczymy się ich i występujemy na scenie. W tej grupie Twoje dziecko nauczy się jak prezentować się przed publicznością, dowie się jakie zasady obowiązują tancerza podczas występów i po prostu rozkocha się w tańcu. ????
TERMIN: piątki, 16:30-17:30
ILOŚĆ WOLNCYH MIEJSC: 8
ZYG-ZAKI (5-8 lat)
Zajęcia TYLKO DLA CHŁOPCÓW! W męskim gronie trenują podstawy break dance z dużą dawką ćwiczeń sportowych. Skoki, biegi i inne sportowe szaleństwa. Rozwój słuchu muzycznego, poprawa kondycji fizycznej i super zabawa w męskim gronie.
TERMIN: środa, 17:30-18:30
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: 5
 
 
----------------------- MINI DANCE ------------------------------
MINI JAZZ (5-7 lat)
Na tych zajęciach dzieci uczą się pierwszych choreografii. Same zajęcia to przede wszystkim mnóstwo zabaw, które w rzeczywistości składają się na trening słuchu muzycznego i ekspresji ruchowej, kształtowanie prawidłowej postawy ciała i koordynacji ruchowej. Powstaną proste choreografie grupowe, które zaprezentujemy przed rodzicami.
TERMIN: piątki, 16:30-17:30
ILOŚĆ WOLNYCHMIEJSC: 8
MINI LATINO (5-7 lat)
Zajęcia taneczne w rytmach karaibskich dla maluszków! Dzieci poznają podstawowe kroki i figury m.in salsy, merengue, bachaty, reggeatonu, jednocześnie świetnie się bawiąc. Na zajęciach przygotujemy choreografie grupowe. Gwarantowane mnóstwo pozytywnej energii i wspaniałej zabawy. Idealna propozycji dla wszystkich wirujących bioder i szybkich stópek ????
TERMIN: środy, 16:30-17:30
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: 6
 
FUN MIX DANCE (7-11 lat) - N O W O Ś Ć !!!
Żywiołowe zajęcia rekreacyjne łączące wiele stylów tanecznych. Idealna propozycja na rozpoczęcie przygody z tańcem. Bazując na stylach artowych (jazz, modern, show dance) dzieci nauczą się prawidłowej postawy ciała, koordynacji ruchowej i zaznajomią się z tajnikami tańca. Choreografie będą składać się nie tylko z sekcji art - będą zawierać także innych technik (hip-hop, elementy akrobatyczne, disco dance itd). Ponad to wykorzystamy taneczne trendy z TikTok'a - w końcu to FUN DANCE. ????
TERMIN: wtorki, 17:30-18:30
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: 12
 
----------------- KIDS & JUNIOR ----------------------------
BREAK DANCE (8-13 lat)
Treningi w stylach streetowych, głównie bazujące na elementach break dance'u. Ze względu na indywidualne podejście, zajęcia te są odpowiednie dla początkujących jak i dla osób z doświadczeniem tanecznym.
TERMIN: środa, 16:30-17:30
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: 8
4-HH JUNIOR (13-16 lat)
Idealna szansa dla dzieci i młodzieży, którzy zawsze o tym marzyli a jeszcze nigdy nie mieli szansy spróbować swoich sił w tańcu. Co więcej, wolą trampki niż szpilki, a dresy bardziej niż tiulowe spódnice. Zapewniamy wyjątkową, przyjazną atmosferę!
TERMIN: poniedziałki, 18:30-19:30
COMMERCIAL DANCE (14 lat i starsi) - N O W O Ś Ć ! ! !
Zajęcia, podczas których stworzycie choreografie do nagrań clipów. Zupełnie nowy projekt! Chcesz tańczyć jak w tancerze w teledyskach najbardziej znanych gwiazd pop kultury ? To zajęcia dla Ciebie!
TERMIN: poniedziałki, 19:30-20:30
ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC: 10
 
Aby zarezerwować miejsce w wybranej grupie wyślij sms na numer 508 981 208 w treści podając IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA oraz ROK URODZENIA.