Blog Formini

Październikowy tydzień otwarty w Dance4Kids


2020-09-25

Nowościami jesień się zaczyna... smiley

  • Październikowy tydzień otwarty w Dance4Kids

Zapraszamy na tydzień darmowych zajęć pokazowych w Dance4Kids!

Czekają na Was nowości!

JOGA dla dzieci - idealna opcja zarówno dla spokojnej duszyczki, jak i dla szalonego amatora trudnych wyzwań. Na każdych zajęciach poznawać bedziemy nowe assany i ćwiczyć utrzymywanie równowagi ciała. Zajęcia poprawią Waszą gibkość, wzmocnią mięśnie, wyciszą i nauczą rytmicznego oddechu. Pracować będziemy nad postawą ciała oraz sukcesywnym zwiększaniem zakresu rozciągnięcia.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat.

 

 

 

GYM MASTER -zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. Trening siłowe z elemenatmi akrobatyki sportowej. Program w oparciu o techniki zaczerpnięte z kalisteniki. Nie musisz iść na siłownie i dźwigać ciężarów! Przyjdź do nas! Wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję i postawę ciała, poznasz różne triki i efektowne akrobacje. A co najważniejsze trafisz do wyjątkowej ekipy, jedynej takiej w Rybniku!

OKRUSZKI - propozycja dla najmłodszych. Zajęcia taneczne rozwijające motorykę dużą i małą dziecka, uczące koordynacji ruchowej, integracji i pracy w grupie, kształtujące poczucie rytmu, słuch muzyczny, prawidłową postawę ciała. Dzięki wyjątkowo sympatycznej atmosferze, dużej ilości zabaw tanecznych i muzyce dostosowanej do wieku i upodobań dzieci - zapominamy, że to trening i prawdziwa lekcja tańa. Uczymy się mimochodem :) Bazujemy na metoda chpracy Montessori oraz na autorskich technikach.
Zajęcia prowadzi Weronika Gruszka 
 

 

FIT JEST GIT! - długo wyczekiwana opcja dla dorosłych. Zapraszamy wszystkie mamusie i tatusiów na trening łączący fitness i taniec. Polecamy zarówno dla miłośników sportu i wycisku, jak i tych, którzy są typem kanapowca. Poziom zajęć będzie odpowiednio dostosowany do potrzeb uczestników. Trening siłowy, pilates, folk zumba, cardio master i wiele innych technik wymieszane z ogromną dawką dobrej zabawy w doborowym towarzystwie - taki mamy cel laughObowiązują zapisy!
Dzwoń lub pisz 512-582-343