Blog Formini

Wracamy!


2020-05-22

Tak! Udało się! Treningi grup Dance4Kids wracają do normalności.

  • Wracamy!

Doczekaliśmy się!
Już 25.05.2020r. małymi kroczkami lecz z wielką radością i ulgą wracamy do reguralnych treningów grup Dance4Kids. 
Uruchamiamy zapisy i startujemy!
Oczywiście sporo się zmieniło. Jest lista bardzo ważnych zasad, których zarzekamy się przestrzegać i liczymy, że Wy również się dostosujecie. Oto one, w skrócie:

1.Do zajęć przywrócone zostają grupy zajęciowe z ograniczoną ilością uczestników. Należy telefonicznie/smsowo zarezerwować sobie miejsce na wybranych zajęciach. 
2. Sporządzony został specjalny grafik uwzględniający przerwy między zajęciami na dezynfekcję sal oraz by uniknąć mijania się grup i gromadzenia na korytarzu.
3. Każdą nieobecność na zajęciach należy zgłosić.
4. Dzieci z objawami przeziębienia mogą zsotać odesłane do domu. Dbajcie o siebie i dzieci. Działajmy w myśl zasady "Jesteś chory - zostań w domu".
5.Szatnia, poczekalnia oraz "dziupla" są NIECZYNNE. Prosimy pojawiać się w stroju, gotowym do treningu. Buty zmienne prosimy przebierać na holu, a cenne rzeczy zabierać do sali treningowej.
6. Prosimy o dokładne mycie rąk oraz ich dezynfekcję przy wejściu do budynku.
7. Rodzice/opiekunowie nie mogą zostać (czekać) w budynku. Prosimy o przyprowadzanie dzieci punktualnie, a następnie odbieranie ich o wyznaczonej godzinie.
8. Zasttrzegamy sobie prawo do zamknięcia grupy jeśli nie będzie wystarczająco chętnych, a także do uruchomienia dodatkowych grup jeśli będzie taka potrzeba.
9. Pamiętajcie, by mieć ze sobą wodę na trening. prosimy o podpisywanie butelek/bidonów.
10. Prosimy o zachowanie odstępów, nie witanie się uścskiem dłoni, przytulaniem. 
11. Koszt zajęć zgodnie ze stałym cennikiem zajęć (karnet miesięczny, czyli 4x1h/tyg 80zł, 4x2h/tyg 120zł itd). W ostatnim tygodniu maja opłaty za zajęcia tylko w formie wejściówek w kwocie 15zł/ zajęcia. Opłacony karnet za maj za lekcje internetowe obejmuje tydzień 25.05-29.05. Następny pełny karnet dotyczy czerwca. 

To tylko skrót głównych zasad. Szczegółowy regulamin pojawi sie wkrótce i będzie również do wglądu w Fromini.

A żeby nie zastanawiać się kto gdzie, w której grupie to tutaj proszę, mała ściąga:
MALUSZKI - od 4-7 lat, zajecia taneczmo zabawowe, zapraszamy tutaj byłe Tańczące Brzdące, Disco Robaczki, Mini Balet, Mini Latino i i ne mini, które chcą się dobrze bawić

4-JAZZ KIDS - jazz zaawansowany 9-12 lat
4-JAZZ KIDS solo - j/w, mała grupa
4-JAZZ JUNIOR - jazz zaawansowany 12-16 lat
4-JAZZ JUNIOR solo - j/w, mała grupa
4-JAZZ BASIC - jazz podstawowy, zapraszamy tu też grupe Mini Jazz

4-SALSA z. - salsa zaawansowana
4-SALSA z. solo gr I i II - salsa zaawansowana, podział na pierwszych zajęciach duetami
4-SALSA BASIC - salsa podstawowa, zapraszamy tu wszystkich salseros od Mini Latino do podstawowych Juniorów, liczy się poziom zaawansowania nie kat. wiekowa

4-AKRO KIDS - tu zapraszamy dzieci od 4-8 lat
4-AKRO JUNIOR - akrobatyka 9-16 lat

FLIP FLOW - hip-hop z Panią Agatą, grupa zamkniętaMamy zapas płynów do dezynfekcji, nowy grafik i  serca pełne nadziei, że wszystko zadziała! :)

Zgłoszenia na zajęcia; 508 981 208

GRAFIK
CENNIK