Blog Formini

Formini i Dance4Kids on-line!


2020-03-26

  • Formini i Dance4Kids on-line!

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, przedszkolach i żłobkach jesteśmy zobowiązani ograniczyć zajęcia grupowe. Ale nie wyobrażamy sobie kolejnych dni bez treningów!

To nie tylko nasza praca, ale również pasja i tlen niezbędny do życia <3 
Poza tym MY NIGDY SIĘ NIE PODDAJEMY (nasze dzieci to wiedzą!) 
 Skoro można ćwiczyć w domu, to tańczyć też! Biorąc pod uwagę powagę sytuacji chcemy podkreślić, że ten wolny czas to nie są ferie! To kwarantanna! Oznacza to, że poza wolnym od szkoły i zajęć, powinniśmy również ograniczyć odwiedzanie galerii handlowych oraz miejsc typu sala zabaw. Potraktujmy zalecenia poważnie, a sytuacja szybciej wróci do normy.????

 Czekając na normalność proponujemy popołudnia naszym towarzystwie!
Codziennie o 16:00 i o 17:00 odbędzie się trening ON LINE dla wybranej grupy wiekowej (harmonogram i szczegóły będziemy publikować później. Zostanie utworzona specjalna grupa na fb dla naszych tancerzy).

Żyjemy w XXI wieku, więc wykorzystajmy w tym trudnym momencie możliwości jakie daje nam technologia. Wszystkiego można się nauczyć i do wszystkiego przyzwyczaić! <3 

To będzie dla nas nowość i wyzwanie, ale podejdziemy do tego profesjonalnie i mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny czas!
Będziemy potrzebować Waszej pomocy, żeby wszystkie dzieci mogły skorzystać z tych domowych zajęć.

Z góry dziękujemy!